• Reklama

Prodej logan sedan/MCV

* sedan * MCV * VAN * Pickup

Prodej logan sedan/MCV

Příspěvekod Espero » pon dub 22, 2019 5:42 pm

Zapomněl jsem se rozloučit.
Před 2 měsíci jsem dal do prodeje v bazaru ve středočeských Olbramovicích svou Dacii Logan. Prodejní trhák to není, dodnes se neprodala a protože byla a snad ještě je v dobrém stavu, dávám sem link, kdyby jí někdo chtěl. Měla najeto téměř 70 tis. km, takže je v "nejlepších letech".
Odcházím od Dacií po 12,4 letech a za tu dobu jsem měl 3 a všechny byly dobré a spolehlivé. Ta první, červené MCV prvního typu už je zlikvidovaná, moje bývala žena po odchodu ode mne auto dorazila v důsledku neprovádění potřebné údržby, ale prý to mělo v době likvidace něco přes 1/4 milionu km.
Místo Dacie Logan jsem pořídil na operativní 5 letý leasing Hyundai i30 1,6 CRDi, Tricolor s nájezdem 100 tis. km (20 tis. ročně). Už mi je skoro 66, za dobu leasingu zaplatím cca 52% ceny vozu a nebudu mít problémy s prodejem, ani nemusím při koupi vyndavat z účtu statisíce nebo si půjčovat. Ve smlouvě mám klausuli, že pokud budu končit v zaměstnání, pak bude na mojí žádost leasing ukončen dohodou, tudíž mě to neohrožuje. Tím, že jsem to bral na leasing jsem dostal slevu 32% z ceníkové ceny a z této snížené ceny byl spočítány splátky nájmu. A k tomu jsem dostal jako dárek zimní pneumatiky a vnitřní gumové vložky zdarma.

Takže link na mojí bývalou Dačku v bazaru, kdyby jí někdo chtěl: https://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto ... 21144.html
od 19.10.2016 Dacia Logan sedan 1,2 16V 55 kW po faceliftu (r. V 06/2011) , barva červená passion
od 15.04.2017 Renault R 11 1,7i GTX z 01/1985 (certifikovaný veterán s průkazem historického vozidla)
Espero
Všudebyl
Všudebyl

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 4 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Logan sedan 1,2 16V
Prodejce vozu: AAA Auto
Oblíbený autoservis: Autocentrum Votice

Reklama

Zpět na Dacia LOGAN