• Reklama

Renault R 11 1,7 GTX - certifikovaný veterán

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Renault R 11 1,7 GTX - certifikovaný veterán

Příspěvekod Espero » pát srp 10, 2018 10:33 am

Pořídil jsem si vloni veteránskou R11 ve verzi 1,7 GTX, kterých je u nás relativně málo, prodávaly se jen v Německu a ve švýcarsku. Jinak všech R11 bylo vyrobeno v 80. letech ve dvou fázích jen asi 980 tisíc a to se vyráběly i v Jižní Americe. Vůz jsem nechal v rámci Autoklubu ČR certifikovat, takže má veteránskou legitimaci. No a současně jsem ho nechal bezprostředně po nákupu kompletně karosářsky rekonstruovat. Jak to všechno probíhalo včetně fotek je na přiloženém linku. Ani radši nechtějte vědět, co to všechno stálo. Mechanicky je ale velmi dobrý, nemuselo se opravovat vůbec nic, po dokončení rekonstrukce šel vůz na STK (propadlý termín platnosti) a skončil s jedinou "závadou": "Některé položky v lékárničce mají prošlo exiprační dobu." Dávám to sem, protže Renault a Dacia jsou od jisté doby jedno a totéž, spřízněná značka.

http://diskuze.renaultcarclub.cz/viewto ... ?f=5&t=629
od 19.10.2016 Dacia Logan sedan 1,2 16V 55 kW po faceliftu (r. V 06/2011) , barva červená passion
od 15.04.2017 Renault R 11 1,7i GTX z 01/1985 (certifikovaný veterán s průkazem historického vozidla)
Espero
Všudebyl
Všudebyl

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 4 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Logan sedan 1,2 16V
Prodejce vozu: AAA Auto
Oblíbený autoservis: Autocentrum Votice

Reklama

Zpět na Zkušenosti a zážitky majitelů