• Reklama

Problémy s Dacia Duster

Re: Problémy s Dacia Duster

Příspěvekod Miroslav » úte kvě 02, 2017 7:12 pm

po 14 mesiacoch sa mi znova rozsvietili kontrolky ABS+ESP na palubovke. tipujem, že zase snimač pod volantom. po telefonate do servisu mi bolo oznamene, že záruka na nimi dodaný ND je len 1 rok, kdežto podla zakonníka mam pravo na 2 roky....ide ma drbnut, oprava cca 220€. toto sa ale urcite bez hádania neobide, zakony platia pre vsetkých rovnako a serie ma to, že na jednom aute sa ta ista chyba znova opakuje pri normalnej prevadzke, žiaden extrem. :(
Duster 1,5 dCi 4x4 Exception, ESP, biela Glacier, ochranné listy blatníkov, chrom koncovka vyfuku diesel, led denne svetlá, zásterky, gumové koberce, lakťová opierka, black fólie, teplomer in-out, black stlpiky, ťažné zariadenie, tempomat,
Miroslav
Psavec
Psavec

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 3 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Duster 1,5 dCi 81kw 4x4
Oblíbený autoservis: AUTONA Martin

Reklama

Příspěvekod Jirka78 » úte srp 15, 2017 9:54 am

Ahoj chci se zeptat delší dobu slysim z levé přední strany za jízdy poklepávaní ale né kovové spíš jak paličkou do beliku.Tohle mi jak tyčky stabilizátoru nepřijdou tak kdyby s tím měl někdo zkušenost budu rád za odpověd.
Jirka78
Uživatel
Uživatel

Poďakovali my: 0 krát
Typ auta: Duster 1.5 DCi 4x4 2013

Příspěvekod Kamo007 » ned zář 24, 2017 1:08 pm

Má niekto skúsenosť zo sklápaním operadiel predných sedadiel? Nedávno som to skúšal a zistil som že po odobraní opierky a posunutí sedadla dopredu sa operadlo vodiča sklopí úplne ale operadlo spolujazdca nie: Vie mi niekto poradiť, seriózne.
Ďakujem
Dacia Duster 4WD 1.5 dCi 81kW/111k Exception, modrá Navy;2012; 150 000km; 6,4 l/100km
Kamo007
Uživatel
Uživatel

Poďakovali my: 2 krát
Typ auta: Duster 1,5 dCi Exception

Příspěvekod sevi » pon říj 23, 2017 1:58 pm

Jirka78 píše:Ahoj chci se zeptat delší dobu slysim z levé přední strany za jízdy poklepávaní ale né kovové spíš jak paličkou do beliku.Tohle mi jak tyčky stabilizátoru nepřijdou tak kdyby s tím měl někdo zkušenost budu rád za odpověd.

Vsadím si na ty tyčky (kosti) stabilizátoru. Já měl stejný problém, slyšel jsem ten zvuk jakoby až z kufru, dokonce jsem z něj všechno vyndal :D a nic nepomohlo. Byl to jeden kulový kloubek na levé přední tyči, měl vůli tak půl mm. Nejprve jsem ho stáhnul plastovou sponkou a ticho jak v kostele. Týden jsem s tím jezdil než jsem koupil nový kosti, který jsem pak za hoďku sám v garáži vyměnil. Pro úplnost najeto mám přesně 75000 km.
Dacia Duster Arctica 4x4 1,5 dCi FAP; šedá platine; ESP; Country pack, denní svícení, teploměr, koupeno 5.4. 2013 Auto Pokorný Brno pobočka Vyškov
Obrázek
sevi
Uživatel
Uživatel

Obrázky: 2
Typ auta: Duster

Příspěvekod Jirka78 » úte říj 24, 2017 6:16 am

Jojo byli to ty tyčky už je mam vepředu vyměněné.Ještě vzadu je nechám udělat.
Jirka78
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod walibuk » stř led 24, 2018 9:56 pm

Začalo mi po šiestich rokoch tiecť pri daždi do vnútra auta, voda odkvapkáva niekde pod volantom a kvapká na gumený koberec. V servise hovorili že by to mohlo byť cez predné sklo, ale je vôbec možné aby sa sklo mohlo čiastočne odlepiť? To som v živote nepočul. Viete niekto poradiť? mali ste takú závadu?
walibuk
Uživatel
Uživatel

Typ auta: duster

Příspěvekod Miroslav » čtv led 25, 2018 11:25 am

malo pravdepodobne, ale može sa to stať. otazne je, kolko si zaučtuju za znovuprelepenie skla.
Duster 1,5 dCi 4x4 Exception, ESP, biela Glacier, ochranné listy blatníkov, chrom koncovka vyfuku diesel, led denne svetlá, zásterky, gumové koberce, lakťová opierka, black fólie, teplomer in-out, black stlpiky, ťažné zariadenie, tempomat,
Miroslav
Psavec
Psavec

Poďakovali my: 3 krát
Typ auta: Duster 1,5 dCi 81kw 4x4
Oblíbený autoservis: AUTONA Martin

Příspěvekod Jirka78 » čtv led 25, 2018 2:19 pm

Mně takhle teče zadními pravími dveřmi obvzlášť když stojím v kopci
Jirka78
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Miro » ned led 28, 2018 11:56 am

Nekvape ti chladiaca kvapalina?
Miro
Psavec
Psavec

Poďakovali my: 4 krát
Typ auta: Duster 1.5dci 4x2 artica

Příspěvekod Duster » ned led 28, 2018 2:39 pm

Miro píše:Nekvape ti chladiaca kvapalina?

Walibuk napsal: "Začalo mi po šiestich rokoch tiecť pri daždi do vnútra auta, .....". Chladící kapalina by asi kapala nezávisle na dešti. Mi prosakovala více jak před 30 roky také voda kolem předního skla u Moskviče 2140 (tzv. Leninovy sáně). Tehdy jsem to vyřešil tak, že jsem kolem skla nechal nasáknout bezbarvý "Rezistin ML". Co přeteklo na sklo a karoserii jsem rozleštil.
Dnešní technologie jsou jinde než tehdy a moje řešení není doporučení, i když to tehdy pomohlo.
Arctica 4x4; 1,5 dCi; Country pack; Signalizace nerozsvícených světel; Teploměr; Parkovací asistent; Zvuková signalizace ruční brzdy; Vylepšená signalizace nezhasnutých světel po vypnutí motoru.
Duster
Kecálek
Kecálek

Poďakoval som: 3 krát
Poďakovali my: 15 krát
Typ auta: DUSTER dCi 4x4

Příspěvekod 4x4DCiSilver » ned led 28, 2018 3:02 pm

Už jsi nevzpomínám ale jeden Resistin CAR nebo ML (myslím CAR) měl krásnou voskovou barvu jako včelí vosk a byl průhledný ten druhý byl černý jak bota,ten černý vypadal po nástřiku super ale ten průhledný měl výhodu toho že po další případné korozi se ošetřilo pouze to rezavé místečko protože bylo pod nástřikem to bylo vidět,další výhoda na montážní jámě bylo více jasu a líp vidět :mrgreen:
Jinak asi :text-offtopic: :text-offtopic: :text-offtopic:
Fakt je že vodu,sníh a led odpuzoval hezky ...............
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dacia Duster 4WD 1.5 dCi 80kW/110k Prestige,Atakama - - - km, -l (- l), 2/4-13/7.18
Dacia Duster 4WD 1.5 dCi 81kW,Exception,Platine,120t.km,5,9l (4,4l), 7/7-20/11.2010
Ford Focus Combi 1,8TDCI 85kW,Ghia,Silver,200t.km,4,3l, 2003
Obrázek Obrázek
4x4DCiSilver
Všudebyl
Všudebyl

Obrázky: 0
Poďakoval som: 33 krát
Poďakovali my: 35 krát
Typ auta: DD4WDEx 1.5dCi 81kW
Prodejce vozu: Autocentrum Hůrka Most
Oblíbený autoservis: Autocentrum Dyršmíd Jirkov

Příspěvekod walibuk » pát úno 09, 2018 12:03 am

Keď sa oteplí, začnem hadicou kropiť predok voza a uvidím kedy to začne kvapkať. Dal by som to sklo aj prelepiť, ale hodilo by ma o zem ak by to nebolo ono a otázne je, či sa sklo dá sklo vôbec odlepiť. Automechanik mi radil to isté, naliať tam olejový lak.
walibuk
Uživatel
Uživatel

Typ auta: duster

Předchozí

Zpět na Dacia DUSTER