• Reklama

Dodací lhůty Duster

Dodací lhůty Duster

Příspěvekod Taki » čtv kvě 27, 2010 4:51 pm

Tak jsem pro zajímavost odeslal mail většině prodejců v ČR s poptávkou po Dusterovi (1,5 dCi Exception - 423.000,-) s tím, zda by z jejich strany bylo možné uvažovat o slevě případně bonusu (vybavení navíc v ceně) a nabídky nějakého výhodného úvěru zde jsou výsledky:

- ...sleva je možná pouze v případě financování, pomocí DACIA FINANCE...
- ...v případě platby v hotovosti neposkytujeme žádné slevy, neboť se jedná zcela o nový model a vozidel pro ČR bude nedostatek
- ...slevy na model Duster neposkytujeme,jako bonus můžu nabídnout povinnou výbavu a přihlášení vozu zdarma
- ...na tyto vozy bohužel neposkytujeme zvláštní slevy
- ...na DACII DUSTER se slevy neposkytují
- ...jelikoz je o tento model velky zajem ,tak se slevy z ceniku neposkytuji
jako prezent ze jste vuz zakoupil u nas je moznost na individualni nabidce nejakeho doplnku prislusenstvi
- ...Duster má dodací lhůty 4- 5 měsíců, takže není důvod dávat žádné slevy, protože to je nedostatkové zboží

Takže suma sumárum slevy žádné, při objednání dnes dodání nejdříve v září...

Já už mám objednáno v Budějovicích a zajímalo mě, jestli můžu vyrukovat na prodejce s nějakou nabídnutou slevou jinde :-) Takže nebude nic. Ale auto by mělo být mezi 25.-27. týdnem, tedy koncem června před prázdninami.
Duster Exception dCi
1461ccm-81kW-110k
2010, ~5,7 l/100 km
Taki
Kecálek
Kecálek

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 3 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Příspěvekod PaTER » čtv kvě 27, 2010 8:10 pm

Hezký...
Já si minulý týden objednal Sandero Arctica a dodací lhůta - půlka září. Ale nevadí mi to, září mi vyhovuje.
Jinak Duster je krásné auto - pro ty, co potřebují SUV asi dnes lepší v poměru cena/výkon/výbava se nenajde.
Gratuluji k výběru...
Dacia Sandero Arctica 1.2 16V LPG Modrá navy (6/2013), tempomat, Nedia NAV
Obrázek(spotřeba platí pro LPG)
PaTER
Uživatel
Uživatel

Obrázky: 2
Poďakovali my: 0 krát

Příspěvekod LP » sob kvě 29, 2010 6:50 am

Taki, bud si jistej, že tě pošle do hajzlu, tak jako bych to udělal já a s plnou gracii. Nevim co furt máte se slevama, v obchodě taky nesmlouváš s pokladní, at ti dá 5% slevu z nákupu a to na tom maj marži uplně jinde.

Slevu na noej model a ke všemu jako vždy nedostatkovej za super peníze chtít slevu je fakt trapnist a ubohost. A samozřejě nic nedosatneš.

Ja to řešil vždy takhle: chcete auto, stojí tolik, chcete slevu? NEdáváme slevy, čeká tu v zástupu 10lisí co to koupí bez slevy.
MB E200 CDI W212 social edition with TAXI packet.
LP
Všudebyl
Všudebyl

Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Příspěvekod Rarášek » sob kvě 29, 2010 8:30 am

LP píše:Taki, bud si jistej, že tě pošle do hajzlu, tak jako bych to udělal já a s plnou gracii. Nevim co furt máte se slevama, v obchodě taky nesmlouváš s pokladní, at ti dá 5% slevu z nákupu a to na tom maj marži uplně jinde.

Slevu na noej model a ke všemu jako vždy nedostatkovej za super peníze chtít slevu je fakt trapnist a ubohost. A samozřejě nic nedosatneš.

Ja to řešil vždy takhle: chcete auto, stojí tolik, chcete slevu? NEdáváme slevy, čeká tu v zástupu 10lisí co to koupí bez slevy.

"Kdo chce moc, nemá většinou nic" hezké české přísloví :wink:
červený 5-ti místný Logan MCV 1,5 dci v plné náloži
VW CADDY 1,9 TDi, ve full výbavě
Rarášek
Psavec
Psavec

Příspěvekod Alfonso » sob kvě 29, 2010 9:23 am

Moje řeč. Typicky česká povaha. Ale voni si to firmy dělaji sami. Dneska už nic nekoupíš abys k tomu něco nedostal.

Nebo když na jiném místě tady někdo řeší jak je Duster drahej. Hm, ale zadara to fakt nebude, jak by si to mnozí češi přáli.
Alfonso
Dárce
Dárce

Příspěvekod Taki » sob kvě 29, 2010 10:04 am

LP: Ty jako zákazník bys to nezkusil? Já to zkusil a zjistil jsem, že to nepůjde. Tak i vyzněl můj příspěvek - psal jsem nebude nic, tj. že po tom, co mi odepsali, mého prodejce zkoušet nebudu, takže si můžeš odpustit ty svoje výblytky o trapnosti a ubohosti jak bys mě poslal do hajzlu. Ne každej je tak úžasnej a zběhlej jako Ty.

Rarášek: Kdo chce víc nemá nic. :-) To je lepší - to se rýmuje. Tím se snažím řídit, když sázím na bwin a vyhrávám..
Duster Exception dCi
1461ccm-81kW-110k
2010, ~5,7 l/100 km
Taki
Kecálek
Kecálek

Poďakovali my: 3 krát

Příspěvekod PaTER » sob kvě 29, 2010 8:35 pm

Taki píše:LP: Ty jako zákazník bys to nezkusil? Já to zkusil a zjistil jsem, že to nepůjde. Tak i vyzněl můj příspěvek - psal jsem nebude nic, tj. že po tom, co mi odepsali, mého prodejce zkoušet nebudu, takže si můžeš odpustit ty svoje výblytky o trapnosti a ubohosti jak bys mě poslal do hajzlu. Ne každej je tak úžasnej a zběhlej jako Ty.

Rarášek: Kdo chce víc nemá nic. :-) To je lepší - to se rýmuje. Tím se snažím řídit, když sázím na bwin a vyhrávám..

Znám taky jedno přísloví: "Líná huba, holé neštěstí".
Taky při objednání auta zjišťuji, co si "mohu dovolit". Bez toho, aniž bych něco chtěl, by mi sami nic nenabídli. Tak alespoň mám povinnou výbavu, zástěrky... Sice niác moc, jiní dostali třeba více, ale alespoň něco.
v tomhle s LP nesouhlasím... A propo LP: v obchodě kupuji rohlíky, mléko a máslo pravidelně - denní spotřeba. Auto nekupuji denně. A kupuji-li u soukromníka, a koupím toho více (utratím víc) - taky si řeknu o "bonus" - a světe div se - i v normálním obchodě dostanu bu´d slevu v procentech či nějaký "dárek" navíc - není to nic velikého, ale je to znamení, že si zákazníka váží. Uvidím-li u prodejce auta neochotu nebo dokonce aroganci - děkuji, nashledanou - nebo raději - "S Bohem" --> tady mě už neuvidí... (a věř tomu, že si to lidé mezi sebou řeknou...)
Taky si myslím, že zákazníka si prodejci získají spíše přístupem - ano, budu k nim jezdit na servis.
Dacia Sandero Arctica 1.2 16V LPG Modrá navy (6/2013), tempomat, Nedia NAV
Obrázek(spotřeba platí pro LPG)
PaTER
Uživatel
Uživatel

Obrázky: 2

Příspěvekod Espero » pon kvě 31, 2010 8:01 am

LP píše:Taki, bud si jistej, že tě pošle do hajzlu, tak jako bych to udělal já a s plnou gracii. Nevim co furt máte se slevama, v obchodě taky nesmlouváš s pokladní, at ti dá 5% slevu z nákupu a to na tom maj marži uplně jinde.

U vás na Zličíně vůbec rádi posíláte zákazníky do hajzlu s plnou gracií, mně rovněž jeden takový kdysi poslal jen proto, že jsem chtěl nakonfigurovat trošku jinak leasing, existovalo výhodnější řešení. Jenže oni Vás Ti, co posíláte s plnou gracií do hajzlu živí, jestli vám to tam ještě nedošlo. Máte ale velmi slušný přístup lidí v servisu.
od 19.10.2016 Dacia Logan sedan 1,2 16V 55 kW po faceliftu (r. V 06/2011) , barva červená passion
od 15.04.2017 Renault R 11 1,7i GTX z 01/1985 (certifikovaný veterán s průkazem historického vozidla)
Espero
Všudebyl
Všudebyl

Poďakovali my: 4 krát
Typ auta: Logan sedan 1,2 16V
Prodejce vozu: AAA Auto
Oblíbený autoservis: Autocentrum Votice

Příspěvekod honzamo » úte čer 01, 2010 12:43 pm

Espero: Souhlasím. I když jsem auto koupil jinde, protože mi nabídli víc než na Zličíně, tak se servisem jsem u nich spokojený.
Obrázek Dacia Sandero 1.6 laureate, modrá mineral + klima + boční airbagy + loketní opěrka, 68 000km - bohužel zničeno 28.5.2012 http://autoklubdacia.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=1931
Nyní: Renault Clio III 1.6 16V 82kW s bohatou výbavou. 65 000km
honzamo
Kecálek
Kecálek

Typ auta: Sandero 1.6

Příspěvekod LP » čtv čer 03, 2010 5:04 am

Espero píše:

U vás na Zličíně vůbec rádi posíláte zákazníky do hajzlu s plnou gracií, mně rovněž jeden takový kdysi poslal jen proto, že jsem chtěl nakonfigurovat trošku jinak leasing, existovalo výhodnější řešení. Jenže oni Vás Ti, co posíláte s plnou gracií do hajzlu živí, jestli vám to tam ještě nedošlo. Máte ale velmi slušný přístup lidí v servisu.

Nikdy sem neposlal zákazníka do hajzlu, když chtěl jinak nakonfigurovat leasing, že to občas někdo udělá, jeho boj.

Z 99% sem měl jako prodejce pravdu já (co se týče laseingu), většinou sem tisknul 2-3 možnosti co se daly použít a počítal sem co je výhodnější...

Spoustě lidem sem tim ušetřil peníze at vetší či menší.

Ale co se týče slev, zásadně posílám do hajzlu, zvlášťt u novinek, kdy mám tak 15 aut na 6 měsíců (a a ni to možná ne)...

Nálup auta je jednou za sto let, ale kdybyste smlouvali v supermarketu a chtěli slevu tak v reálu ušetříte víc než 5000Kč.

Nevim jestli už sem to tu psal, ale na televizi v ceně 18000Kč mají v obchodech cca:20-30% marži, tudíž szejně jako z logana za 180tisic.

Jinak ja už na Zličíně nejhsem, po té co se tam silně změnila atmosféra, ředitel mě ojebal o vánoční premie, tak se dal výpověd.

Jinak odsud je minimálně 2 zákazníci kteří maji ode mně auto, a nemam pocit že by byli nespokojeni........
LP
Všudebyl
Všudebyl

Příspěvekod Espero » čtv čer 03, 2010 9:31 am

No nic ve zlém, nebylo to osobně proti Tobě. Tenkrát jsem objevil výhodnější řešení u jiného prodejce a vbzhledem k bydlišti, když kolem Zličínského servisu jezdím 2x denně do a z práce bych raději koupil auto tam. Jenže když mi bylo řečeno, a´t si to svoje výhodnější řešení hledám tam co mi ho nabídli, co mi zbylo než jít tam, kde mi ho namalovali. Byl jsem poslán do hajzlu s grácií.
Ale ono se tam asi moc nezměnilo, tak asi 2 týdny zpátky jsem něco kupoval s dětmi v Tesku na Zličíně no a chtěl jsem jim ukázat renaulťácké novinky. No moc dobře jsem oblečený nebyl, o víkendu v soboztu nosívám odřené džíny a flanelovou košili, když celý týden musím v bance být v obleku a kravatě. Myslíš, že některý prodejce vystartoval, aby se nás zeptal, jestli neco nepotřebujeme? Ani jeden.
od 19.10.2016 Dacia Logan sedan 1,2 16V 55 kW po faceliftu (r. V 06/2011) , barva červená passion
od 15.04.2017 Renault R 11 1,7i GTX z 01/1985 (certifikovaný veterán s průkazem historického vozidla)
Espero
Všudebyl
Všudebyl

Poďakovali my: 4 krát
Typ auta: Logan sedan 1,2 16V
Prodejce vozu: AAA Auto
Oblíbený autoservis: Autocentrum Votice

Příspěvekod hallda » čtv čer 03, 2010 9:58 pm

Musim se LP zastat, nahodou mi poslal nespocet variant - jenze nakonec jsem stejne koupil Rencky - proste dat prachy Logan x Megane nebo GScenic x MCV za (!) skoro stejny prachy - u Megane to bylo jasny , u GS jsem neco navic prihodil - rozhodlo.
Ono je to tezke - kdysi jsem prodaval i FIATa Vavrince a je pravda kdyz prisla nove Punto nebo Doblo - tak lidi chodili a kazdej chtel na nove auto slevu - a stejne nakonec dostal "jen" vybavu ci treba zatmavena skla apd. a stejne byl zakaznik spokojenej ...... souhlasim NOVE auto - sleva v " ve forme vybavy apd.
Na druhe strane -Duster konkretne mi neprijde jako vuz co by potreboval slevu - nezlobte se na me ale - to auto uz proste LEVNY je (viz roletka, vnitrni uspora ve forme a la Sandero a tak by clovek mohl pokracovat), takze "gratis" doplnky (opet viz vyse zminovane) je az az.
Renault Grand Scenic 1.6 16V Glacier
Nissan Pathfinder 2,5dCi SE + ITpacket
-------------------------------------------------------
aktualní b stav: POTVRZENO 0b ..... :)
hallda
Dárce
Dárce

Příspěvekod LP » sob čer 05, 2010 6:06 am

Espero píše:No nic ve zlém, nebylo to osobně proti Tobě. Tenkrát jsem objevil výhodnější řešení u jiného prodejce a vbzhledem k bydlišti, když kolem Zličínského servisu jezdím 2x denně do a z práce bych raději koupil auto tam. Jenže když mi bylo řečeno, a´t si to svoje výhodnější řešení hledám tam co mi ho nabídli, co mi zbylo než jít tam, kde mi ho namalovali. Byl jsem poslán do hajzlu s grácií.
Ale ono se tam asi moc nezměnilo, tak asi 2 týdny zpátky jsem něco kupoval s dětmi v Tesku na Zličíně no a chtěl jsem jim ukázat renaulťácké novinky. No moc dobře jsem oblečený nebyl, o víkendu v soboztu nosívám odřené džíny a flanelovou košili, když celý týden musím v bance být v obleku a kravatě. Myslíš, že některý prodejce vystartoval, aby se nás zeptal, jestli neco nepotřebujeme? Ani jeden.

No upřímně nediv se, zvlášť na zličíně, když jak ty popisuješ v tomhle oblečení tam lidi chodili zabít čas mezi nákupem a kinem......, ale je to neprofesionalita, neb otevřít hubu moh to bez debat.

No ja si vzpomenu na jednoho ex. kolegu kterej byl rád, že nějakej leasing vůbec vytisk, takže bych se nedivil kdyby to byl on :-D
LP
Všudebyl
Všudebyl

Příspěvekod LP » sob čer 05, 2010 6:08 am

hallda píše:Musim se LP zastat, nahodou mi poslal nespocet variant - jenze nakonec jsem stejne koupil Rencky - proste dat prachy Logan x Megane nebo GScenic x MCV za (!) skoro stejny prachy - u Megane to bylo jasny , u GS jsem neco navic prihodil - rozhodlo.
Ono je to tezke - kdysi jsem prodaval i FIATa Vavrince a je pravda kdyz prisla nove Punto nebo Doblo - tak lidi chodili a kazdej chtel na nove auto slevu - a stejne nakonec dostal "jen" vybavu ci treba zatmavena skla apd. a stejne byl zakaznik spokojenej ...... souhlasim NOVE auto - sleva v " ve forme vybavy apd.
Na druhe strane -Duster konkretne mi neprijde jako vuz co by potreboval slevu - nezlobte se na me ale - to auto uz proste LEVNY je (viz roletka, vnitrni uspora ve forme a la Sandero a tak by clovek mohl pokracovat), takze "gratis" doplnky (opet viz vyse zminovane) je az az.

Ani ta výbava gratis nepřipadá v úvahu, protože auta 100% do konce roku nebudou, každej dealer dostane podle velikosti tak kolem 10aut a zbytek si musí počkat, až někdy příští rok dorazí. Co vim tak i předváděčka se nesmí prodat, protože dealer za ni nedosatne náhradu :-)
LP
Všudebyl
Všudebyl

Příspěvekod marejak » sob čer 05, 2010 10:18 am

Zdravím

Tak jsem ted byl v Liberci se podívat na Dustera...dodací lhůta,když ted objednám..leden,únor..a jen liberecká pobočka objednává 3-4 Dustery denně..

To je mazec....Jo a prý Němci si už objednali 50.000 Dusterů..vše jde do Němec...

Jinak auto hezký..neokoukaný design..
Dacia Sandero Stepway 1,6 64 kw,červená De feu,loketní opěrka,parkovací senzory
marejak
Uživatel
Uživatel

Další

Zpět na Dacia DUSTER