• Reklama

stanoveni ceny ojeteho Sandera I a maximalni najezd

* Sandero * Stepway

stanoveni ceny ojeteho Sandera I a maximalni najezd

Příspěvekod smolda » sob úno 14, 2015 10:05 pm

Ahoj,
dostal jsem sluzebaka, manzelka ma sve auto a tak musi Sandero z baraku.
Je to Sandero I 10/2008, 1.6 Ambiance s dodelanym LPG. LPG Magic II(montaz 4/2010), 40l nadrz. Ma najeto 140tkm, drtiva vetsina po dalnici do prace. Jezdil jsem s nim kazdy den. Je pravidelne servisovane, jak na plyn, tak na olej, filtry, rozvody a dalsi bezne veci. Ma certvou poctivou technickou platnou do 12/2016. Nejsou s nim zadne problemy, je po servisni kontrole, nerad bych, aby mi ho pripadny kupec pak kvuli necemu hodil na hlavu, takze co nebylo 100% ok, je opraveno nebo vymeneno. Jezdi super a na LPG i levne, skoro mi je lito se ho zbavit. Co se tyka vzhledu, je to seda metaliza, sramy to ma z parkovist asi jako kazde starsi auto. Uvnitr udrzovane.

Uz mi kvuli nemu volalo nekolik bazaru, ale nektere maji predstavu o cene jinou nez ja. Nekdo nabizel 45-54, nekdo 60-75, ale nikam jsem ho zatim nevezl. Protoze jim neverim, myslim, ze jde o to nalakat kupujiciho, nechat to zkontrolovat jejich mechanikem a pak reknou, ze je to vlastne vrak a ze mi delaji sluzbu, kdyz mi to za pade vlastne vykoupi. Na prodej vubec nespecham, ale zase ho nechci mit pul roku pred barakem zbytecne.
Kolik byste si rekli vy?

Dalsi otazka je, kolik se takove Sandero dozije najezdu? Pripadne kolik jste videli nejvice?

Diky za nazory
smolda
Nováček
Nováček

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: sandero 1.6

Reklama

Re: stanoveni ceny ojeteho Sandera I a maximalni najezd

Příspěvekod kisedamichal » ned úno 15, 2015 7:35 pm

No predať Dáciu za jej skutočnú hodnotu je dosť ťažké. Skôr ju posunúť niekomu z rodiny, ak je v dobrom stave. Cez autobazár by som to nepredával, lebo to by išla cena ešte viac dole.
kisedamichal
Nováček
Nováček

Typ auta: Dacia Logan

Příspěvekod PavelR » úte úno 17, 2015 2:27 pm

smolda píše:Nekdo nabizel 45-54, nekdo 60-75

Z toho se dá usoudit že bazary předpokládají svoji prodejní cenu cca 80kKč (nebo u druhého 100÷130kKč), ten druhý taky může prodávat za 80, a zbytek uloupí na provizi od splátkových společností.

Bez bazaru to můžeš zkusit za tyhle ceny, něco mezi 80÷100kKč
Lodgy 1,6, 7míst, modrá NAVY, Arctica
Obrázek
PavelR
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 1 krát
Poďakovali my: 1 krát
Typ auta: Lodgy

Příspěvekod mirostar » čtv úno 19, 2015 11:18 pm

No u nás ide 1,6-ka okolo 3 800 €.Pridaj LPG a máš reálnu cenu.No neviem či ho predáš,tiež by som ho posunul v rodine.No a o nájazd KM sa neboj veď už staré Dácie jazdia aj s 300 tisícami,ak sa staráš vydrží.
PS: Ja by som svoje Sanderko nedal ani za novú-kúpnu cenu.Mám najazdené 110 tisíc km za 6 rokov aj nejaký mesiac a verím,že ešte raz toľko dá.
SANDERO 1,6 benzín,Laureate šedá comete metalíza,SUV,sedadlá a opierky s logom.
klíma,chrom výfuk,vlastník od 28.10.2008
mirostar
Psavec
Psavec

Typ auta: sandero 1,6

Zpět na Dacia SANDERO