• Reklama

Sandero II - tesnenie dverí

* Sandero * Stepway

Re: Sandero II - tesnenie dverí

Příspěvekod hromo » úte led 13, 2015 3:14 pm

Dockaj casu ako husa klasu :)
Nasiel som ich. Musim uznat ze sudruzi boli asi spity, ked to projektovalo. Krytka s dierou je presne v strede dveri, no nie na kraji stredu, ale tiez v strede. Tade musim este vyspekulovat ako by to bolo najlepsie nalepit, aby to bez problemov odtekalo.. . Vies mi povedat co su tie dalsie krytky? take cierne, ta na odtok je siva s dierkou uprostred. Zatial som to nalepil iba tam kde konci to jedine 40 cm tesnenie, potiahol som to az dole. Dvere sa zatvaraju bez problemov a tiez to vyzera dobre. . . Aaaaaaaaaa garaz nemam. Takze dalej to dnes robit nebudem. Pockam na slnecnejsi den, alebo aspon menej blata
...

Takze mam to nalepene . . . na spolujazdcovej strane som dole neriesil miesto pre odtok vody . . . myslim ze ona si najde cestu von ( v pripade potreby to tam vystrihnem)
Na soferovej strane ako vidno na foto som nechal miesto . . .
Takze vysledky tohoto upgradu sanderka
1. Estetika je v pohodicke, paci sa mi ten cierny lem na bielych dverach :D
2. Zatial prahy spinave nesu . . . velmi neprsalo, tak uvidim v nablizsich dnoch :D
3. Neviem ci si to len namyslam, no zda sa mi, ze je to teraz dnu tichsie . . . teda budem este par dni sledovat a mozno niekde by sa snad to tesnenie este hodilo :D

takze spotreboval som necelych 8 metrov tohoto tesnenia, stalo ma to 5,5e

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

-- Pon Jan 19, 2015 2:15 pm --

takze dnesny postreh . . . prejdenych cca 70 km po dazdi . . . prahy krasne ciste, suche . . .
K tym odtokovým dierkam na dverach - je dobre tam nchat miesto na odtok, aby sa tam zbytocne voda nezdrziavala, lebo len zaspini prah, na strane kde som spravil miesto, krasne odteka.
Akurat co ma stve je na zadnych dverach hore to tesnenie, ktore konci 4 cm akoby skor. tamade sa dostava voda dnu. prikladam foto, este tamto musim vyspekulovat, resp. nejaka skusenost Vasa, ci postreh, vsetko potesi

Obrázek
hromo
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: sandero, 1.2 16 V LPG
Prodejce vozu: Winkler Michalovce

Reklama

Předchozí

Zpět na Dacia SANDERO