• Reklama

Sandero LPG problem se startem a jizdou na benzin

* Sandero * Stepway

Re: Sandero LPG problem se startem a jizdou na benzin

Příspěvekod PaTER » pon lis 25, 2013 1:20 pm

spilo píše:tiez som mal problem zo studenym startom auto startovalo asi 4az 6 sekund ked naskocilo jemne vynechavanie az skoro to chcelo zdochnut samozrejme pri teply motor bez problemov nakoniec som zistil cim to je ked je stav benzinu uz 3 palicky a nizie zacina to robit tak teraz tankujem do plna a vzdy ked uz mam 4 palicky zasa do plna a startuje na prvy sup za studena dlho ma to trapilo menil som sviecky cidlo motora zapalovaci cievku kable ku svieckam a bolo to zbytocne lebo vsetko bolo ok

Mel jsem podobný problém u předchozího Sandera. Důvod byl velmi prostý. Zahřátý motor šlapal jako hodinky.hodinky, startování problém, občas to chcíplo. Důvodem byla kuna a poškozené kabely! Zkontroluj si motor, jestli třeba tohle není příčinou špatných startů. Dělalo mi to fakt jen u studeného motoru, po výměně kabelů bez problémů. Kabely zásadně neměnit v autorizovaném servisu... Zaplatíš 3x tolik...
Dacia Sandero Arctica 1.2 16V LPG Modrá navy (6/2013), tempomat, Nedia NAV
Obrázek(spotřeba platí pro LPG)
PaTER
Uživatel
Uživatel

Obrázky: 2
Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Re: Sandero LPG problem se startem a jizdou na benzin

Příspěvekod marecek666 » čtv úno 06, 2014 6:43 pm

pozeram ze problemy popisane v tomto vlakne mozu mat nieco spolocne s problemami ktore som mal ja. Mne pomohol update SW RJ LPG.
Pozrite tu: viewtopic.php?f=16&t=2465&start=60#p60068
marecek666
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Sandero Arctica 1,2 LPG

Předchozí

Zpět na Dacia SANDERO