• Reklama

DOTAZ-STEPWAY

* Sandero * Stepway

Příspěvekod LP » pon bře 08, 2010 2:48 pm

sotek120 píše:To je docela hloupý že nikde v ceníku uz neni ale porád se prodává , takže si každej muže myslet ze uz neni , nevíš jestli ho daj zase oficiálně do nabídky?

Neni, lidi si stěžovali, na dlouhé dodání, takže auto je vypuštěno z ofic. ceníku, ale je na prodejci, aby lidem rek, že tohle auto se dělá ajaká je přibližně dodací lhůta.
MB E200 CDI W212 social edition with TAXI packet.
LP
Všudebyl
Všudebyl

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Reklama

Příspěvekod JohnyR » pon bře 08, 2010 3:21 pm

Já jsem myslel, že to byla nějaká limitovaná edice, tak proto to zmizelo. Každopádně my ho máme objednaný... no, už ani nevím, ale ty 4 měsíce to budou. Teď ve 12 týdnu by snad měl přijít, tak se na něj těším a doufám, že se to neprotáhne.
Je fajn, že se udržel v nabídce, ale škoda že zmizel z ceníku - i přes dlouhé dodací lhůty si myslím, že tam měl zůstat, dokud je k mání.
Logan MCV 1.5 dci 85k, šedá, 5 míst.
Sandero Stepway 1.5 dci 70k.
JohnyR
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hipi » pon bře 08, 2010 10:34 pm

preco ale kupovat stepway? koli par plastom?16kam kolam? Vsak stepway vybava je na srednej urovni vybavy obycajneho sandera, ja osobne by som radsej kupoval sandero v najvyssej vybave a stoji to rovnako ako stepway. !6ky kola a plasty sa daju dokupit. zatial co napr PP nie.
Dacia Sandero Artica 1,6mpi + bocne bagy, modra extreme
hipi
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod MaD@x » úte bře 09, 2010 10:03 am

LP píše:
MaD@x píše:ano, pozastavena vyroba je, ale ne jenom pro to, ze se nestihaly vyrabet ostatni modely. ono totiz byl problem s tim, ze dacia jako takova zmenila dodvavatele alu disku a proto nemohli prodavat stepwaye. museli by tam strkat jiny disky a to by vyslo draz. tak ted doresuji, jak to znovu zprovoznit... :wink:

jinak my mame jednoho stepwaye jako predvadecku, kdyby byl u nekoho zajem 8)

bože co to meleš. přečti si marketingovky a pak piš. STEPWAY nemá kvoty od začátku výroby, auta se dostavaj přídělem.

Výroba nebyla pozastavena, jenže kapacita na STEPWAYe je omezená, a většinu 99% kvot vykousali Němci.

Ja sem objednával v listopadu jednoho dorazí ted v breznu, pak mam naky z prosince a ty dorazí v dubnu.

hele, takhle mi to bylo receno od vedeni, ktere bylo na zonove schuzi, pouze rikam, co mi bylo receno, jako prodejci, samozrejme, ze nejsou kvoty na stepwaye, to jsem tam napsane, ale co jsem se dozvedel, tak i kvuli tech alukol... :roll:
Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...
MaD@x
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod JohnyR » úte bře 09, 2010 10:13 am

hipi píše:preco ale kupovat stepway? koli par plastom?16kam kolam? Vsak stepway vybava je na srednej urovni vybavy obycajneho sandera, ja osobne by som radsej kupoval sandero v najvyssej vybave a stoji to rovnako ako stepway. !6ky kola a plasty sa daju dokupit. zatial co napr PP nie.

Také jsem si tuhle otázku kladl. Za stejné peníze mohl člověk mít lépe vybavené Sandero klasické s lepším motorem.. Dokupovat SUV packet(není stejný se Stepweyem, má nějaké odlišnosti) a litá kola je poměrně drahá záležitost, ale dá se to, podvozek o ty 2 cm ale nezvedneš. Nakonec to vyhrál vzhled a ten vyšší podvozek. Po testovací jízdě se slabším motorem jsem usoudil že je dostačující, ve výbavě je požadované radio a klimatizace, více netřeba. Takže tak to bylo u nás. :)
JohnyR
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hipi » úte bře 09, 2010 12:36 pm

sandero artica ma 15 kolesa, sandero stepway ma 16ky. Nehovorim, ze to zvysenie je dosiahnute iba kolesami, ale aj to o cosi zdvihne auto.
Dacia Sandero Artica 1,6mpi + bocne bagy, modra extreme
hipi
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod JohnyR » úte bře 09, 2010 3:09 pm

Nad tím jsem také uvažoval - ono to co píšeš platí, ale pouze za předpokladu, že není snížen profil pneumatiky. Tzn. pokud mají ty 16 snížený profil např. - 55 oproti 65 na 15", tak ve výsledku je to výškově(obvodově) stejné kolo. Nestudoval jsem co má povolené Sandero cl. a co Sandero Step., ale myslím si, že došlo i ke změnám na podvozku samotném. Ať tak či tak, už je na cestě a budu rád, až bude i doma. I když takovej DUSTER by byl lepší... a kdo ví, třeba bude. :D
JohnyR
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod marejak » sob bře 13, 2010 8:49 pm

Tak už mám Sandero Stepway doma. Všecko super..jen mám dotaz..lze nějak upravit v servisu posilovač řízení..nevím jak vám,ale jde mi celkem ztuha otáčet volantem..zvlášt na parkovišti..Děkuji
Dacia Sandero Stepway 1,6 64 kw,červená De feu,loketní opěrka,parkovací senzory
marejak
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mirostar » ned bře 14, 2010 11:48 am

Asi sa dá na to pozrieť v servise , ale mne sa rozbehol asi po 200 km trase do Košíc. Ináč ide tuhšie do zákruty a lepšie až moc vracia späť.
SANDERO 1,6 benzín,Laureate šedá comete metalíza,SUV,sedadlá a opierky s logom.
klíma,chrom výfuk,vlastník od 28.10.2008
mirostar
Psavec
Psavec

Typ auta: sandero 1,6

Příspěvekod LP » ned bře 14, 2010 9:51 pm

MaD@x píše:
LP píše:
MaD@x píše:ano, pozastavena vyroba je, ale ne jenom pro to, ze se nestihaly vyrabet ostatni modely. ono totiz byl problem s tim, ze dacia jako takova zmenila dodvavatele alu disku a proto nemohli prodavat stepwaye. museli by tam strkat jiny disky a to by vyslo draz. tak ted doresuji, jak to znovu zprovoznit... :wink:

jinak my mame jednoho stepwaye jako predvadecku, kdyby byl u nekoho zajem 8)

bože co to meleš. přečti si marketingovky a pak piš. STEPWAY nemá kvoty od začátku výroby, auta se dostavaj přídělem.

Výroba nebyla pozastavena, jenže kapacita na STEPWAYe je omezená, a většinu 99% kvot vykousali Němci.

Ja sem objednával v listopadu jednoho dorazí ted v breznu, pak mam naky z prosince a ty dorazí v dubnu.

hele, takhle mi to bylo receno od vedeni, ktere bylo na zonove schuzi, pouze rikam, co mi bylo receno, jako prodejci, samozrejme, ze nejsou kvoty na stepwaye, to jsem tam napsane, ale co jsem se dozvedel, tak i kvuli tech alukol... :roll:

Než začneš šířit bludy, tak si to ověř sám, než co ti někdo zprostředkuje.

Kola sou od začátku stejný, a auta furt nejsou....., jsme příliš malý a bezvýznamný trh.
MB E200 CDI W212 social edition with TAXI packet.
LP
Všudebyl
Všudebyl

Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Příspěvekod JohnyR » ned bře 14, 2010 10:45 pm

marejak píše:Tak už mám Sandero Stepway doma. Všecko super..jen mám dotaz..lze nějak upravit v servisu posilovač řízení..nevím jak vám,ale jde mi celkem ztuha otáčet volantem..zvlášt na parkovišti..Děkuji

Tak to gratuluji a přeji samé hezké svezení. My zatím nic, ani hláška že by mohlo, ale počítám s tím slíbeným 12. týdnem. Tzn. za 14 dní. Tak jsem zvědav na první testování a dojmy oproti MCV. Posilovač na MCV jsem si nevšiml že byl šel při koupi jinak než teď, těžko říkat, ale zkus chvíli vydržet, třeba se to porovná.
JohnyR
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod honzamo » pon bře 15, 2010 10:20 pm

marejak píše:Tak už mám Sandero Stepway doma. Všecko super..jen mám dotaz..lze nějak upravit v servisu posilovač řízení..nevím jak vám,ale jde mi celkem ztuha otáčet volantem..zvlášt na parkovišti..Děkuji

Tak ať dobře jezdí :-)

S tím posilovačem záleží na tom s čím jsi jezdil předtím. Posilovač na sanderu je méně účinný při parkování než u fábie I i II, renaultu megane atd, kde je elektrický a stačí točit opravdu jen jedním prstem. Ale potom co jsem si volant potáhl kůží tak nemám nikdy problém točit jednou rukou takže jsem celkem spokojený.
Obrázek Dacia Sandero 1.6 laureate, modrá mineral + klima + boční airbagy + loketní opěrka, 68 000km - bohužel zničeno 28.5.2012 http://autoklubdacia.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=1931
Nyní: Renault Clio III 1.6 16V 82kW s bohatou výbavou. 65 000km
honzamo
Kecálek
Kecálek

Typ auta: Sandero 1.6

Příspěvekod marejak » čtv bře 18, 2010 7:24 pm

Jinak kdo má zájem o pylový filtry,mají je ve všech autorizovaných prodejnách Dacia..nově naskladněno..mají to tam asi 14dní. Stálo mě to asi 450 kč i s montáží a myslím že se to vyplatí.

Jinak zatím najeto cca 200km a naprostá spokojenost,jen to trošku více žere. Ale snad po zajetí to bude lepší.
Dacia Sandero Stepway 1,6 64 kw,červená De feu,loketní opěrka,parkovací senzory
marejak
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Fénix » čtv bře 18, 2010 8:05 pm

200km opravdu není zajeté :wink: Potom bude žrát -1až-1,5
Fénix
Psavec
Psavec

Příspěvekod Martin297 » čtv bře 18, 2010 9:04 pm

marejak píše:Jinak kdo má zájem o pylový filtry,mají je ve všech autorizovaných prodejnách Dacia..nově naskladněno..mají to tam asi 14dní. Stálo mě to asi 450 kč i s montáží a myslím že se to vyplatí.

Jinak zatím najeto cca 200km a naprostá spokojenost,jen to trošku více žere. Ale snad po zajetí to bude lepší.

A to jsou do klimatizace???
Dacia Logan MCV 1,6MPi,Vínová Metalíza,Laureáte + klimatizace,pískovaná a tónovaná okna,zástěrky,pneu Vredestein Snowtrac 3,DACIA Garance+
Obrázek
Martin297
Psavec
Psavec

Poďakoval som: 1 krát

PředchozíDalší

Zpět na Dacia SANDERO