• Reklama

DOTAZ-STEPWAY

* Sandero * Stepway

DOTAZ-STEPWAY

Příspěvekod Okounek » pát bře 05, 2010 2:25 pm

Ahoj, mám dotaz-jaké jsou čekačky na Sandero Stepway? Prodává se již cca půl roku a v ulicích jsem ji ještě nezahlédl a na prodejnách jí též nemají.
Máte někdo zkušenost jak to doopravdy je? A dále vás chci poprosit o podělení vašich zkušeností- ten kdo Stepway již vlastní. Ty recenze co píší naši slavní redaktoři, co vyzdvihují pouze věhlasné značky automobilů, mi již lezou na nervy. Např.-auto pro chudáky, auto koncepčně staré 10 let atd.
:lol:
Okounek
Nováček
Nováček

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Příspěvekod LOS SANDEROS » sob bře 06, 2010 11:37 am

cekacku ti teda nepovim ale pravidelne tak jednou tejdne vidam STEPWAY na silnicich takze asi mam stesti :-) Jinak na nazory redaktoru radoby odborniku nedej....nejlepe ti o tom jake to auto je reknou lidi tady na foru....Ja sice nemam STEPWAY ale jen normalni Sandero a je to super auticko....Uprimne se priznavam ze jsem ke znacce Dacia nikdy neinklinoval ale spise ke Skodovce.....no a pak prisel cas na koupi noveho auta vyzkousel jsem si novou FABKU a pak SANDERO a bylo jasne rozhodnuto.....nejvetsi pozitivum je ze se to auto hrozne dobre ridi a je to zabava. Ty keci kolem levnych plastu....nedej na to. Na takove veci to auto nejezdi a pokud se to udela dobre tak jsou i takove platy pekne. A ze je auto stare....no ma starsi motor to jo ale je osvedcenej a spolehlivej....neni to a zadny zavody ale k tomu jsem si auto neporizoval. Ikdyz mam teda 1.4 musim rict ze jede dost svizne. A co se auta a koncepce tyka?....no staci se na nej podivat a je jasny ze vzhledem je to presne dnesni trend a bezpecnost? 4 hvezdy pokud si priplatis za bocni airbagy
Los Sanderos 1.4 Ambiance
LOS SANDEROS
Kecálek
Kecálek

Poďakovali my: 1 krát

Příspěvekod mirostar » sob bře 06, 2010 1:24 pm

Ešte drobnosť , ale podstatná toto autíčko je pre 5 dospelých s dostatkom miesta aj na dlhé trate čo sa nedá povedať o veľkej väčšine podobne veľkých aut. Ja nie som síce veľký ale už ho riadili aj 195 cm a 120 kg chlapi v plnej paľbe a to autíčko bolo v pohode.Neviem ako ostatné kubatúry ale 1,6 v benzíne úplne super.
SANDERO 1,6 benzín,Laureate šedá comete metalíza,SUV,sedadlá a opierky s logom.
klíma,chrom výfuk,vlastník od 28.10.2008
mirostar
Psavec
Psavec

Typ auta: sandero 1,6

Re: DOTAZ-STEPWAY

Příspěvekod jar.karas » sob bře 06, 2010 1:51 pm

Okounek píše:Ahoj, mám dotaz-jaké jsou čekačky na Sandero Stepway? Prodává se již cca půl roku a v ulicích jsem ji ještě nezahlédl a na prodejnách jí též nemají.
Máte někdo zkušenost jak to doopravdy je? A dále vás chci poprosit o podělení vašich zkušeností- ten kdo Stepway již vlastní. Ty recenze co píší naši slavní redaktoři, co vyzdvihují pouze věhlasné značky automobilů, mi již lezou na nervy. Např.-auto pro chudáky, auto koncepčně staré 10 let atd.

Ahoj včera jsem mluvil s prodejcem,prý pozastavili výrobu,protože nestíhali vyrábět a čekačka by mohla být i rok. V K. Varech ho mají jako předváděčku.
Dacia Logan MCV Arctica 1,6 16V červená metalíza
jar.karas
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod sotek120 » sob bře 06, 2010 5:25 pm

Aha ja myslel že to byla jenom limitovaná edice a už nebude dostupnej , tak to je dobře :wink:
Logan Arctica 1.4 rok 2008 červená passion :-) Najeto 150 000km

Sandero 2 Arctica+ Country Pack + tempomat a kožený volant. 1.2 16V rok 2013 modrá Persan Najeto 22 000 km
sotek120
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 3 krát
Typ auta: Logan 1.4
Prodejce vozu: Procar Beneš Vejprnice

Příspěvekod Okounek » sob bře 06, 2010 5:44 pm

Ahoj a děkuji za vaše odpovědi. Na celou věc mám stejný názor, dlouho jsem váhal s objednávkou, ale nakonec jsem se pro Dacii rozhodnul. Výhodu vidím hlavně v jednoduchosti. Dnešní auta jsou přecpaná všemi vymoženostmi, ale otázka zní- zdali to vůbec je zapotřebí. Můj názor je, že není! Ale samozřejmě ho nikomu nevnucuji! :lol:
Okounek
Nováček
Nováček

Příspěvekod mirostar » sob bře 06, 2010 5:54 pm

Jar.karas- trochu Tvojej odpovedi nerozumiem: pozastavili výrobu, lebo nestíhali vyrábať?????!!!!
SANDERO 1,6 benzín,Laureate šedá comete metalíza,SUV,sedadlá a opierky s logom.
klíma,chrom výfuk,vlastník od 28.10.2008
mirostar
Psavec
Psavec

Typ auta: sandero 1,6

Příspěvekod jar.karas » sob bře 06, 2010 6:18 pm

mirostar píše:Jar.karas- trochu Tvojej odpovedi nerozumiem: pozastavili výrobu, lebo nestíhali vyrábať?????!!!!

pozastavili výrobu Stepway,protože nemají takovou poptávku a nestíhají Logany a Sandera,alespoň tak jsem to pochopil.
jar.karas
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jar.karas » sob bře 06, 2010 6:21 pm

Okounek píše:Ahoj a děkuji za vaše odpovědi. Na celou věc mám stejný názor, dlouho jsem váhal s objednávkou, ale nakonec jsem se pro Dacii rozhodnul. Výhodu vidím hlavně v jednoduchosti. Dnešní auta jsou přecpaná všemi vymoženostmi, ale otázka zní- zdali to vůbec je zapotřebí. Můj názor je, že není! Ale samozřejmě ho nikomu nevnucuji! :lol:

Souhlas.
jar.karas
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod houďáci » sob bře 06, 2010 8:54 pm

Dneska jsem po cestě do Plzně na dálnici viděl kamiony se Sanderama a v horní řadě vezli vždy po dvou až třech Steepwaých. Zřejmě do Němec.
Dacia Logan MCV 1,6 Laureate červená passion - dodán 18.5.2007 - RED cars TEAM
houďáci
Psavec
Psavec

Příspěvekod LP » ned bře 07, 2010 8:15 pm

Okounek píše:Ahoj, mám dotaz-jaké jsou čekačky na Sandero Stepway? Prodává se již cca půl roku a v ulicích jsem ji ještě nezahlédl a na prodejnách jí též nemají.

cca:4-5 měsídců, proto už je stažen z ceníku, ale lze ho objednat.
MB E200 CDI W212 social edition with TAXI packet.
LP
Všudebyl
Všudebyl

Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Příspěvekod LP » ned bře 07, 2010 8:18 pm

jar.karas píše:

Ahoj včera jsem mluvil s prodejcem,prý pozastavili výrobu,protože nestíhali vyrábět a čekačka by mohla být i rok. V K. Varech ho mají jako předváděčku.

kecá z hladu.

Nestihají je vyrábět, dovozce neni schopen garantovat rozumnou dobu dodání, avšak lze je normálně objednat. Cena je 249900Kč.

čekací doba záleží na štěstí, ale minimum jsou 3 měsíce, ale spíš 4 jsou reálná doba dodání.
LP
Všudebyl
Všudebyl

Příspěvekod sotek120 » ned bře 07, 2010 9:05 pm

To je docela hloupý že nikde v ceníku uz neni ale porád se prodává , takže si každej muže myslet ze uz neni , nevíš jestli ho daj zase oficiálně do nabídky?
Logan Arctica 1.4 rok 2008 červená passion :-) Najeto 150 000km

Sandero 2 Arctica+ Country Pack + tempomat a kožený volant. 1.2 16V rok 2013 modrá Persan Najeto 22 000 km
sotek120
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 3 krát
Typ auta: Logan 1.4
Prodejce vozu: Procar Beneš Vejprnice

Příspěvekod MaD@x » pon bře 08, 2010 11:57 am

ano, pozastavena vyroba je, ale ne jenom pro to, ze se nestihaly vyrabet ostatni modely. ono totiz byl problem s tim, ze dacia jako takova zmenila dodvavatele alu disku a proto nemohli prodavat stepwaye. museli by tam strkat jiny disky a to by vyslo draz. tak ted doresuji, jak to znovu zprovoznit... :wink:

jinak my mame jednoho stepwaye jako predvadecku, kdyby byl u nekoho zajem 8)
Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...
MaD@x
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod LP » pon bře 08, 2010 2:43 pm

MaD@x píše:ano, pozastavena vyroba je, ale ne jenom pro to, ze se nestihaly vyrabet ostatni modely. ono totiz byl problem s tim, ze dacia jako takova zmenila dodvavatele alu disku a proto nemohli prodavat stepwaye. museli by tam strkat jiny disky a to by vyslo draz. tak ted doresuji, jak to znovu zprovoznit... :wink:

jinak my mame jednoho stepwaye jako predvadecku, kdyby byl u nekoho zajem 8)

bože co to meleš. přečti si marketingovky a pak piš. STEPWAY nemá kvoty od začátku výroby, auta se dostavaj přídělem.

Výroba nebyla pozastavena, jenže kapacita na STEPWAYe je omezená, a většinu 99% kvot vykousali Němci.

Ja sem objednával v listopadu jednoho dorazí ted v breznu, pak mam naky z prosince a ty dorazí v dubnu.
Naposledy upravil LP dne pon bře 08, 2010 2:49 pm, celkově upraveno 1
LP
Všudebyl
Všudebyl

Další

Zpět na Dacia SANDERO