• Reklama

Pravidla obchodování

Do nadpisu pište vždy konkrétní informace, co prodáváte/darujete nebo poptáváte.

V případě prodeje, musí být k nabídce připojena i fotografie předmětu. Není přípustné ilustrační foto a akceptovatelné není ani dodání fota jen v případě zájmu. Prosíme používejte max. velikost 640x480.

Nabídky mohou vkládat pouze soukromé osoby. Nabídky prodejců budou po zjištění okamžitě mazány, pokud nebude prodej předem dohodnut s AKDCZ.

Tržnice je určena pouze pro drobné a občasné obchůdky mezi uživateli(pokud se nejedná o dohodu z předchozího řádku). Pokud zde bude jakýkoliv uživatel prodávat pravidelně a často (ať již větší či menší množství zboží/produktů), bude to považováno jako snaha se obohatit na úkor zdejších uživatelů a skutečných prodejců, kteří platí ze svého podnikání a příjmů daně. Pokud nevlastníte ŽL a chcete si takto přivydělávat, tak doporučujeme Aukro a podobné servery. V případě opakovaného porušování, bude danému uživateli zablokován k tržnici přístup.

Je zakázáno:
Zveřejňovat soukromé údaje v popisu (adresa, telefon, e-mail, skutečná jména), odkazovat na jiné stránky, kde je předmět vystaven, kromě přímého odkazu na fotografie. Pro tyto záležitosti používejte SZ. Pokud chcete můžete, ale pouze v příslušných políčkách, uvést telefon a PayPal e-mail.

Moderátor/Admin může, bez předchozího upozornění, inzerát odstranit a to bez udání důvodů.

Aktivní inzeráty

Tato kategorie je prázdná

Kategorie

  • Reklama
cron